Woon en zorgcentrum DE FOYER

A A A

Raad van Bestuur

Afgevaardigd bestuurder

Ronald De Buck

rdebuck@wzcdefoyer.be

Voorzitter Raad van Bestuur

Roger Claeys

Onafhankelijk Bestuurder

An De Moor

Lid van de Raad van Bestuur

José Van Ooteghem

Lid van de Raad van Bestuur

Nelly Muyllaert

Management

Afgevaardigd bestuurder

Ronald De Buck

rdebuck@wzcdefoyer.be

Financieel directeur

Kristel Roelandt

kroelandt@wzcdefoyer.be

Directeur WZC De Zilvermolen

Peter Mornie

pmornie@zilvermolen.be

Directeur WZC Weverbos

Luc De Kimpe

ldekimpe@weverbos.be

Directeur ZC Glorieux / WZC Zilversterre

Hans Cousaert

hcousaert@zcglorieux.be

Sociale dienst / Persoonlijk assistent / Woonassistent

Persoonlijk assistent

Els Van de Wiele

evandewiele@wzcdefoyer.be

0478 99 59 30

Persoonlijk assistent

Astrid Verhagen

averhagen@wzcdefoyer.be

0478 99 77 13

Persoonlijk assistent

Katrien Delahaye

kdelahaye@wzcdefoyer.be

0473 66 83 62

Persoonlijk assistent

Sarah Devriendt

sdevriendt@weverbos.be

0471 26 59 87

Woonassistent

Caroline Rottiers

crottiers@zcglorieux.be

09 323 78 56

Diensthoofd

Hoofd Keuken en Onderhoud

Veerle Laroy

vlaroy@wzcdefoyer.be

Hoofd Technische Dienst

Dany De Spiegeleire

ddespiegeleire@wzcdefoyer.be

Preventieadviseur

Heidi Mestdag

hmestdag@weverbos.be

09 330 10 01

Erkend psycholoog

An Lootens

alootens@wzcdefoyer.be